דברו איתנו:

יעוץ והכשרות

ליווי גנים ומשפחתונים

בעלי מסגרות חינוכיות לגילאי לידה עד 3? הצוות המומחה של מונטסורי בייבי כאן למענכם.

שיטת מונטסורי היא מהמובילות בעולם החינוכי והופכת מיום ליום לדרך חיים שכל הורה היה רוצה לאפשר לילדיו. מונטסורי האמינה שבקבוצת הגיל 0 עד 3 גלום הפוטנציאל המשמעותי ביותר להתפתחותו של האדם ובידינו, מחנכי ההווה, הכוח להשפיע על אנשי המחר.

הצעידו את המסגרת החינוכית שלכם לתהליך מופלא של שינוי, לקראת עתיד שכבר ממש כאן.

היו מחלוצי המהפיכה החינוכית בישראל

איך נעשה זאת יחד?

כיאה לשיטת מונטסורי - בהתאמה אישית, הרואה את הצרכים המדויקים של המסגרת שלכם, נייעץ, נכווין ונלמד אתכם כיצד ליישם את שיטת מונטסורי בשנת הלימודים הקרובה.

השירות מיועד למטפלות, בעלי משפחתונים, מעונות וגנים לגילאי לידה עד 3.

לפרטים נוספים, פנו אלינו.

קורסים וסדנאות

סדנת גמילה מחיתולים בשיטת מונטסורי

אם תשאלו הורים ואנשי מקצוע רובם יאמרו שגמילה מחיתולים היא אחת המשוכות ההתפתחותיות המאתגרות ביותר בגידול ילדים. המון שאלות מלוות את התהליך ובינהן- מתי יודעים שהילד בשל ומוכן? כיצד עושים תהליך בריא ונכון? איך ומתי מתחילים? באילו אופנים נלמד את הילד יכולות בסיסיות הנדרשות ממנו בתהליך? מהו תפקידי כמבוגר ומהי הדרך המונטסורית לתהליך הגמילה? בדיוק לשם כך, יצרנו עבורכם מפגש לימודי ממוקד בו תקבלו ידע וכלים מעשיים ללוות את ילדכם לעצמאות מחיתולים.

סדנת חשבון לגילאי 0-3

לכולנו יש מוח מתמטי מלידה ובאופן טבעי על מנת שנוכל לממש את החשיבה הזאת באופן מלא ואיכותי בהמשך החיים,אנו זקוקים להכוונה ולסביבה מותאמת ומצמיחה כבר מינקות. התקופה שבין הלידה לגיל 3,נחשבת לכזו בה פוטנציאל הצמיחה והלמידה הוא הגדול והמשמעותי ביותר את היסודות למימוש ופיתוח המוח המתמטי יש להניח אז. כיצד יוצרים את ההזדמנויות האיכותיות בייותר למימוש החשיבה המתמטית מגיל לידה? באיזו דרך חושפים ילדים צעירים כל כך לחשבון? איך מתרגמים מושג מתמטי-אבסטרקטי לתרגיל חוויתי-מוחשי? בואו ללמוד איתנו בסדנה יחידה מסוגה לקבוצת הגיל המרתקת מכולן.

סדנת קוגניציה

בואו ללמוד איתנו את הבסיס התיאורטי מאחורי התפתחות קוגניטיבית בגילאי 0-3 כיצד יוצרים סביבה המקדמת את יכולות החשיבה של ילדינו,כזאת המנצלת את חלון הההזדמנויות ומניחה יסוודות לללמידה בעתיד תוך כדי חוויה וומשחק. אילו תרגילים לשים עלהמדף לפיתוח הקוגניציה ומתי נכון לחשוף אליהם כיצד לבנות ולהדריך תרגילים עפי עקרונות שיטת מונטסורי איך להכין משחקים ותרגילים מחומרים פשוטים,ביתיים,בהשקעה כספית מינימלית. משתתפי הסדנה יצאו עם תרגילים/משחקים שיכינו בסדנה ליישום עם ילדיהם (הסדנה מומלצת לגננות ואנשי חינוך ליישום בגנים).

סדנת סידור בית

"על הסביבה להיות חיה, מוכוונת על ידי אינטליגנציה גבוהה, מאורגנת על ידי מבוגר המוכן למשימתו"

~ד"ר מריה מונטסורי

הסדנה עוסקת בעקרונות התיאורטיים והפרקטיים של סידור החלל הבית דרך עקרונות השיטה המונטסורית.

רוצים להיות מוכנים למשימה המשמעותית מכולן?

בואו ללמוד איתנו כיצד לצור את הסביבה האופטימלית להתפתחות ילדכם

בין הנרשמים יוגרל משתתף אחד שביתו ישמש לנו כדוגמא ויקבל ייעוץ במקום ללא עלות נוספת.

שאר המשתתפים יוכלו ליהנות מהנחה של 50% במפגש ייעוץ סידור ביתם.

סדנת חושים

תעסוק בהיבטים תאורטיים ופרקטיים של למידה דרךך חויות חושיות ולימוד תרגילים ופעילויות ספציפיות לחיזוק ופיתוח יכולות חושיות, כולל התייחסות לרגישויות יתר חושיות כגון: קשיים סנסוריים-ררגישות יתר למגע לטעם לשמע ועוד.

מעוניינים?

צרו קשר והרשמו.